fbpx
 Kategoria Nowości
Udostępnij:

Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, zdrowia pracowników firmy, i ich rodzin wprowadziliśmy zmiany dotyczące odbioru materiału do badania oraz rozliczania opłat za wykonane badania.

Odbiory kurierskie materiału do badania z lecznic weterynaryjnych

  • Kurierzy na terenie Warszawy oraz kurierzy TNT, mając na uwadze swoje zdrowie i bezpieczeństwo, będą realizować odbiory lub doręczenie tylko z jednego punktu w lecznicach weterynaryjnych, co oznacza, że nasi klienci są zobowiązani do wskazywania wyznaczonego miejsca (np. recepcja, magazyn), które nie zagraża zdrowiu ani bezpieczeństwu kuriera.
  • Dodatkowo przed odbiorem prosimy o kompleksowe przygotowanie przesyłki z materiałem do odbioru, tak aby kurierzy nie musieli oczekiwać w lecznicy weterynaryjnej na skompletowanie przesyłki. W przypadku konieczności oczekiwania mogą odmówić odbioru przesyłki z materiałem do badania.

Odbiory materiału do badania w siedzibie firmy

  • Do odwołania materiał do badań nie będzie przyjmowany na miejscu, w siedzibie firmy.

Płatności bezgotówkowe

  • W związku z zaleceniami GIS związanymi z ograniczeniem obrotu gotówkowego, który ma wpływ na rozprzestrzenianie się koronawirusa wszystkie opłaty za wykonywane badania będą rozliczane w formie faktury wystawianej na koniec każdego miesiąca. Tym samym zaprzestajemy przyjmowania od naszych klientów opłat za badania w formie gotówkowej.

Prosimy o dostosowanie się do naszych zmian, ponieważ pozwoli nam to zapewnić bezpieczeństwo, a co za tym idzie ciągłość i wysoką jakość świadczonych usług.

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten wpis!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten wpis?

Udostępnij: