Kategoria Nowości

Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, zdrowia pracowników firmy, i ich rodzin wprowadziliśmy zmiany dotyczące odbioru materiału do badania oraz rozliczania opłat za wykonane badania.

Odbiory kurierskie materiału do badania z lecznic weterynaryjnych

  • Kurierzy na terenie Warszawy oraz kurierzy TNT, mając na uwadze swoje zdrowie i bezpieczeństwo, będą realizować odbiory lub doręczenie tylko z jednego punktu w lecznicach weterynaryjnych, co oznacza, że nasi klienci są zobowiązani do wskazywania wyznaczonego miejsca (np. recepcja, magazyn), które nie zagraża zdrowiu ani bezpieczeństwu kuriera.
  • Dodatkowo przed odbiorem prosimy o kompleksowe przygotowanie przesyłki z materiałem do odbioru, tak aby kurierzy nie musieli oczekiwać w lecznicy weterynaryjnej na skompletowanie przesyłki. W przypadku konieczności oczekiwania mogą odmówić odbioru przesyłki z materiałem do badania.

Odbiory materiału do badania w siedzibie firmy

  • Do odwołania materiał do badań nie będzie przyjmowany na miejscu, w siedzibie firmy.

Płatności bezgotówkowe

  • W związku z zaleceniami GIS związanymi z ograniczeniem obrotu gotówkowego, który ma wpływ na rozprzestrzenianie się koronawirusa wszystkie opłaty za wykonywane badania będą rozliczane w formie faktury wystawianej na koniec każdego miesiąca. Tym samym zaprzestajemy przyjmowania od naszych klientów opłat za badania w formie gotówkowej.

Prosimy o dostosowanie się do naszych zmian, ponieważ pozwoli nam to zapewnić bezpieczeństwo, a co za tym idzie ciągłość i wysoką jakość świadczonych usług.