fbpx

Zlecenie wykonania
badań genetycznych

(wersja edytowalna)

Katalog z ofertą i cenami
badań genetycznych

(dla hodowców i opiekunów zwierząt)

W przypadku chęci otrzymania aktualnego katalogu badań dla lekarzy weterynarii prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub wypełnienie formularza zamówienia materiałów laboratoryjnych.

Badania genetyczne w LABOGEN

LABOGEN to dział genetyki laboratorium LABOKLIN, który oferuje jeden z największych asortymentów badań weterynaryjnych w Europie i jednoczy w jednym laboratorium ekspertów ze wszystkich dziedzin diagnostycznych.

Szczególny nacisk kładziemy na najlepsze standardy jakości, doradztwo, serwis i komunikację. Laboratorium posiada akredytację wg DIN EN ISO/IEC 17025:2018. Oznacza to, że nasze badania są wiarygodne i łatwo weryfikowalne. Jesteśmy więc nie tylko pod ścisłą codzienną kontrolą wewnętrzną, ale także pod regularnymi kontrolami w formie prób krzyżowych.

Materiał genetyczny DNA jest izolowany i przetrzymywany przez 5 lat. W związku z tym DNA może być użyte do badań genetycznych dla weryfikacji przyszłych rodziców bez konieczności ponownego pobierania materiału.

Podobnie jak w przypadku innych badań laboratoryjnych jakość próbki do pomyślnego wykonania badań ma kluczowe znaczenie.

Dla kogo? I co oferujemy?

Oferujemy lekarzom weterynarii, hodowcom i opiekunom zwierząt możliwość przeprowadzania analiz genetycznych psów, kotów i koni.

Za pomocą testów genetycznych można zbadać obecność chorób dziedzicznych i zidentyfikować możliwe zwierzęta będące nosicielami. Umożliwia to ukierunkowane krycie zwierząt hodowlanych i może przyczynić się do diagnozy w przypadku już istniejącej choroby.

Za pomocą testów genetycznych na określone cechy koloru sierści i długości sierści można uzyskać wskazówki dotyczące możliwego wyglądu potomstwa.

Tworzenie profili DNA umożliwia tzw. kontrolę rodzicielską, dzięki której pochodzenie szczeniąt, kociąt lub źrebiąt można jednoznacznie potwierdzić za pomocą określonych markerów DNA.

Zapisz się już teraz!Hodowcą/opiekunem zwierzęcia
Lekarzem weterynarii

Zgoda marketingowa:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej (imię, adres e-mail) przez LABOKLIN Polska Sp. z o.o. w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w tym newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a RODO oraz art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych zawartą na stronie internetowej pod adresem Polityka prywatności.Bądź na bieżąco z Genetyką

i zapisz się na nasz bezpłatny newsletter, a otrzymasz:

  • Jako pierwszy dowiesz się o nowych badaniach i zmianach w ofercie.
  • Otrzymasz powiadomienia o wydarzeniach oraz naszych publikacjach.
  • Dostęp do opisów chorób genetycznych.
  • Jedną wiadomość miesięcznie. Możesz być spokojny! Twój adres e-mail będzie u Nas bezpieczny, nie przekażemy go osobom trzecim. W każdej chwili możesz również zrezygnować z subskrypcji.