fbpx
 Kategoria Nowości
Udostępnij:

W związku z rozwojem sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z koronawirusem w Polsce chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące kluczowych działań podjętych przez Laboklin.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Dlatego stosujemy wzmożone środki ostrożności, które w połączeniu z planami awaryjnymi pozwolą nam zapewnić wysoki poziom usług.

Podjęliśmy również szereg działań prewencyjnych, dedykowanych bezpieczeństwu naszych pracowników i naszych klientów. Część z naszych pracowników pracuje w trybie Home Office, co może czasami nieznacznie utrudnić procesy obsługi.

  • Laboratorium LABOKLIN pracuje nieprzerwanie w niezmienionych godzinach. Od poniedziałku do piątku w godzinach 14:45-15:15 może wystąpić utrudniony kontakt telefoniczny z laboratorium. Jest to związane ze zmianą zmian pracowniczych w tym czasie oraz koniecznością przeprowadzenia dezynfekcji stanowisk pracy.
  • Staramy się również utrzymać ten sam czas oczekiwania na wyniki badań, ale w zależności od rozwoju sytuacji mogą wystąpić pewne opóźnienia w przypadku badań specjalistycznych, o czym będziemy informować na bieżąco.
  • Kontakt w sprawach księgowo-fakturowych możliwy jest tylko drogą elektroniczną: platnosci@laboklin.pl
  • Pytania dotyczące badań genetycznych prosimy kierować na adres mailowy: genetyka@laboklin.pl

Dodatkowo w związku z wytycznymi dotyczącymi ograniczenia kontaktu przypominamy o zmianach w zasadach odbioru materiału z lecznic weterynaryjnych, którymi można zapoznać się tutaj.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten wpis!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten wpis?

Udostępnij: