Kategoria Nowości

W związku z rozwojem sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z koronawirusem w Polsce chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące kluczowych działań podjętych przez Laboklin.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Dlatego stosujemy wzmożone środki ostrożności, które w połączeniu z planami awaryjnymi pozwolą nam zapewnić wysoki poziom usług.

Podjęliśmy również szereg działań prewencyjnych, dedykowanych bezpieczeństwu naszych pracowników i naszych klientów. Część z naszych pracowników pracuje w trybie Home Office, co może czasami nieznacznie utrudnić procesy obsługi.

  • Laboratorium LABOKLIN pracuje nieprzerwanie w niezmienionych godzinach. Od poniedziałku do piątku w godzinach 14:45-15:15 może wystąpić utrudniony kontakt telefoniczny z laboratorium. Jest to związane ze zmianą zmian pracowniczych w tym czasie oraz koniecznością przeprowadzenia dezynfekcji stanowisk pracy.
  • Staramy się również utrzymać ten sam czas oczekiwania na wyniki badań, ale w zależności od rozwoju sytuacji mogą wystąpić pewne opóźnienia w przypadku badań specjalistycznych, o czym będziemy informować na bieżąco.
  • Kontakt w sprawach księgowo-fakturowych możliwy jest tylko drogą elektroniczną: platnosci@laboklin.pl
  • Pytania dotyczące badań genetycznych prosimy kierować na adres mailowy: genetyka@laboklin.pl

Dodatkowo w związku z wytycznymi dotyczącymi ograniczenia kontaktu przypominamy o zmianach w zasadach odbioru materiału z lecznic weterynaryjnych, którymi można zapoznać się tutaj.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.