Kategoria Nowości

Miło nam poinformować, że od czerwca 2020 r. wprowadzamy zmiany w naszej ofercie genetycznej, które z pewnością ułatwią zlecanie badań genetycznych oraz zapewnią szybki dostęp do informacji o czasie realizacji oraz cenie konkretnych badań.

Nowy wzór zlecenia genetycznego

W celu ułatwienia wypełniania zlecenia genetycznego wprowadzamy jednolity wzór zlecenia niezależnie od gatunku badanego zwierzęcia oraz tego, kto jest zlecającym badanie.

Teraz w zależności od tego czy zlecającym jest lekarz weterynarii, czy hodowca/właściciel zwierzęcia należy wypełnić odpowiednie pola zlecenia.

Dodatkową zmianą jest usunięcie listy badań ze zlecenia. Teraz wystarczy sprawdzić numer badania i nazwę w naszym katalogu badań i wpisać je na zlecenie. Nic prostszego!

Ale to jeszcze nie wszystko…teraz zlecenie jest edytowalne…nie musisz już go wypełniać ręcznie…wystarczy, że wypełnisz je na komputerze, wydrukujesz, podpiszesz, podstęplujesz i gotowe. A jego aktualną wersję pobierzesz zawsze z naszej strony internetowej.

O tym jak prawidłowo wypełnić nowy wzór zlecenia dowiesz się tutaj:

Wprowadzenie katalogu badań

Nieaktualne ceny na zleceniu, badania, których już nie ma? To nie u nas! Teraz będziesz mieć dostęp do naszego katalogu badań, który będzie aktualizowany na bieżąco. Wystarczy, że wyszukasz w katalogu badanie, które Cię interesuje i wpiszesz jego numer oraz nazwę na zleceniu badania.

I pewnie nie raz spędzała Ci sen z powiek myśl o tym ile będziesz czekać na jego wykonanie? Teraz już nie! W katalogu znajdziesz również orientacyjne czasy wykonywania badań.

Wersja katalogu z cenami dla lekarzy weterynarii dostępna jest na żądanie. Napisz do nas na lab.warszawa@laboklin.pl lub genetyka@laboklin.pl i prześlemy Ci aktualną wersję. Pamiętaj tylko o tym że ta wersja katalogu zawiera ceny dla lekarza i ceny z katalogu dla hodowców/właścicieli zwierząt.

Wersja katalogu z cenami dla hodowców i właścicieli zwierząt będzie zawsze dostępna na naszej stronie internetowej:

Masz pytania dotyczące genetyki?

W przypadku pytań dotyczących genetyki pamiętaj, że nasi specjaliści z zakresu genetyki dostępni są pod adresem mailowym: genetyka@laboklin.pl