fbpx
 Kategoria Nowości
Udostępnij:

Miło nam poinformować, że od czerwca 2020 r. wprowadzamy zmiany w naszej ofercie genetycznej, które z pewnością ułatwią zlecanie badań genetycznych oraz zapewnią szybki dostęp do informacji o czasie realizacji oraz cenie konkretnych badań.

Nowy wzór zlecenia genetycznego

W celu ułatwienia wypełniania zlecenia genetycznego wprowadzamy jednolity wzór zlecenia niezależnie od gatunku badanego zwierzęcia oraz tego, kto jest zlecającym badanie.

Teraz w zależności od tego czy zlecającym jest lekarz weterynarii, czy hodowca/właściciel zwierzęcia należy wypełnić odpowiednie pola zlecenia.

Dodatkową zmianą jest usunięcie listy badań ze zlecenia. Teraz wystarczy sprawdzić numer badania i nazwę w naszym katalogu badań i wpisać je na zlecenie. Nic prostszego!

Ale to jeszcze nie wszystko…teraz zlecenie jest edytowalne…nie musisz już go wypełniać ręcznie…wystarczy, że wypełnisz je na komputerze, wydrukujesz, podpiszesz, podstęplujesz i gotowe. A jego aktualną wersję pobierzesz zawsze z naszej strony internetowej.

O tym jak prawidłowo wypełnić nowy wzór zlecenia dowiesz się tutaj:

Wprowadzenie katalogu badań

Nieaktualne ceny na zleceniu, badania, których już nie ma? To nie u nas! Teraz będziesz mieć dostęp do naszego katalogu badań, który będzie aktualizowany na bieżąco. Wystarczy, że wyszukasz w katalogu badanie, które Cię interesuje i wpiszesz jego numer oraz nazwę na zleceniu badania.

I pewnie nie raz spędzała Ci sen z powiek myśl o tym ile będziesz czekać na jego wykonanie? Teraz już nie! W katalogu znajdziesz również orientacyjne czasy wykonywania badań.

Wersja katalogu z cenami dla lekarzy weterynarii dostępna jest na żądanie. Napisz do nas na lab.warszawa@laboklin.pl lub genetyka@laboklin.pl i prześlemy Ci aktualną wersję. Pamiętaj tylko o tym że ta wersja katalogu zawiera ceny dla lekarza i ceny z katalogu dla hodowców/właścicieli zwierząt.

Wersja katalogu z cenami dla hodowców i właścicieli zwierząt będzie zawsze dostępna na naszej stronie internetowej:

Masz pytania dotyczące genetyki?

W przypadku pytań dotyczących genetyki pamiętaj, że nasi specjaliści z zakresu genetyki dostępni są pod adresem mailowym: genetyka@laboklin.pl

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten wpis!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten wpis?

Udostępnij: