Wyniki badań

Wyniki badań wysyłamy w formie elektronicznej na adres e-mail lekarza weterynarii podany na zleceniu badania. Odbiorcą takiego wyniku jest zawsze lekarz weterynarii kierujący na badanie. Nie wysyłamy wyników badań właścicielom zwierząt.

Wyjątek stanowią wyniki badań genetycznych. Jeżeli zleceniodawcą badania genetycznego jest hodowca lub właściciel zwierzęcia wtedy wynik badania jest przesyłany do takiego zleceniodawcy.

Dzięki współpracy z Kliniką XP umożliwiamy również import wyników badań z naszego laboratorium bezpośrednio do programu. Ze szczegółami importu badań do programu można zapoznać się tutaj.

Wyniki badań online

W celu szybkiego dostępu do wyników zleconych badań przygotowaliśmy do tego specjalną platformę, która umożliwia sprawdzenie wyników online na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Platforma dostępna jest dla wszystkich Klientów naszego laboratorium posiadających numer klienta i jest całkowicie bezpłatna.

W celu otrzymania dostępu do platformy z wynikami online, prosimy o kontakt z Obsługą Laboratorium. Skontaktuj się

Dostępność wyników przez platformę, nie zmienia standardowej drogi, jaką wysyłamy wyniki. Jest uzupełnieniem dotychczasowych form otrzymywania wyniku. Platforma daje dostęp do listy otrzymanych wyników z ostatnich 30 dni. Umożliwia również szybki kontakt z Laboratorium poprzez podane dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy co znacznie ułatwia kontakt w razie pytań dotyczących zleconego badania, domówienia badań, itp.