fbpx

Wyniki badań

Wyniki badań wysyłamy w formie elektronicznej na adres e-mail lekarza weterynarii oraz właściciela zwierzęcia, które podane są na zleceniu badania.

W przypadku badań genetycznych, jeżeli zleceniodawcą badania jest hodowca lub właściciel zwierzęcia wtedy wynik badania jest przesyłany do takiego zleceniodawcy.

Dzięki współpracy z Kliniką XP umożliwiamy również import wyników badań z naszego laboratorium bezpośrednio do programu. Ze szczegółami importu badań do programu można zapoznać się tutaj.

Wyniki badań online

W celu szybkiego dostępu do wyników zleconych badań przygotowaliśmy do tego specjalną platformę, która umożliwia sprawdzenie wyników online na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Platforma dostępna jest dla wszystkich Klientów naszego laboratorium posiadających numer klienta i jest całkowicie bezpłatna.

W celu otrzymania dostępu do platformy z wynikami online, prosimy o kontakt z Obsługą Laboratorium. Skontaktuj się

Dostępność wyników przez platformę, nie zmienia standardowej drogi, jaką wysyłamy wyniki. Jest uzupełnieniem dotychczasowych form otrzymywania wyniku. Platforma daje dostęp do listy otrzymanych wyników z ostatnich 30 dni. Umożliwia również szybki kontakt z Laboratorium poprzez podane dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy co znacznie ułatwia kontakt w razie pytań dotyczących zleconego badania, domówienia badań, itp.