fbpx

Aplikacja LABOKLIN

Aplikacja została stworzona w celu szybkiego dostępu dla naszych Klientów do wyników zleconych badań. Dostępna jest na stronie internetowej app.laboklin.pl poprzez dowolne urządzenie typu smart (telefon, tablet) oraz komputer. Dodatkowo w przypadku urządzeń smart można użyć kodu QR.

Funkcjonalność aplikacji umożliwia posiadanie jednego dostępu do wyników zleconych badań z dowolnego miejsca. Przeznaczona jest zarówno dla Klientów mobilnych nieposiadających w danej chwili dostępu do komputera, jak i tych pracujących na miejscu.

Aplikacja dostępna jest dla wszystkich Klientów LABOKLIN Polska mających numer klienta. Jest całkowicie bezpłatna. Wymaga jedynie aktywnego połączenia z Internetem.

Dostępność wyników przez Aplikację, nie zmienia standardowej drogi, jaką otrzymują Państwo wyniki. Jeżeli otrzymują Państwo wyniki e-mailem lub faxem, taki sposób wysyłki będzie kontynuowany. Jest uzupełnieniem dotychczasowych form, dzięki której mają Państwo również dostęp do listy otrzymanych wyników z ostatnich 30 dni. Umożliwia również szybki kontakt z Laboratorium poprzez podane dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy co znacznie ułatwia kontakt w razie pytań dotyczących zleconego badania, domówienia badań, itp.

W celu otrzymania dostepu do aplikacji, prosimy o kontakt z Obsługą Laboratorium. Skontaktuj się